Pred pár týždňami sa na verejnosť dostala informácia, že Vinczeovci podali žiadosť o adopciu na Úrade sociálnych vecí a rodiny. Ide o mimoriadne intímnu tému, ktorou sa momentálne manželia intenzívne zaoberajú. Prišlo však k nečakaným problémom.

Adela a Viktor Vinczeovci sa v posledných mesiacoch zaoberali otázkou, akým spôsobom by mohli rozšíriť svoju rodinu o ďalšieho člena. Keď sa im nedarilo počať potomka, rozhodli sa zvážiť aj iné alternatívy. Nakoľko však nie sú stotožnení s umelým oplodnením, zostávala im možnosť adopcie.

39-ročná moderátorka zo začiatku zahmlievala, no nakoniec priznala, že sa rozhodli pre veľký krok v podobe osvojenia si dieťaťa. Viktor však opakovane upozorňoval, že v tejto intímnej záležitosti stále nepadlo oficiálne rozhodnutie. Následne sa zrejme preriekol a priznal, ako celú vec skutočne vidí. ,,Ideme do toho s pokorou, rešpektom, ale i nádejou. Lebo ako hovorí Pišta Vandal, prestali sme čakať na zázrak. Pre niekoho môžeme byť tým zázrakom my,“ uviedla nedávno tvár Televíznych novín pre sarm.pluska.sk.

Pandémia koronavírusu však zasiahla do viacerých oblastí života aj manželom. ,,Vzhľadom na zamrznutie všetkého zamrzol aj tento proces. Nechodíme na prípravy, nedeje sa nič,“ priznala sklamaná Adela pre sarm.pluska.sk. Dvojica tak zatiaľ nie je ešte ani len zaradená do zoznamu čakateľov na dieťatko, čo sa snáď zmení už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/viktorvincze, YouTube/Televízia Markíza