Žeby sa práve podarilo odhaliť nového víťaza Farmy 10? Na internete unikla tajná informácia o tom, kto by sa mal údajne stať novým majiteľom tučnej výhry 75-tisíc eur…

Hra o balík peňazí sa poriadne vyostruje a po poslednom prehratom dueli vypadla zo statku silná hráčka Michaela Štefániková, ktorá sa na výhru zatrájala najmä kvôli svojmu snu postaviť dom pre rodinu. Ten je však momentálne pasé. Farmári však ani po vypadnutí na seba nezanevreli, a dokonca si zorganizovali prvé veľké stretnutie, na ktoré však nedorazili viaceré celebrity. 

Divákov ale zrejme prekvapili aj tajné informácie, ktoré mala prezradiť jedna z kamarátok farmárky. Pod YouTube videom sa totiž objavil komentár istej Karminy, ktorá tvrdí, že celú Farmu vyhrala Karin Dvořáková: “Áno, vyhrá to Kajka, moja najlepšia kamoška. Karinka je už doma v BB,” prezrádza nečakane.

Rovnaké vyjadrenia sa ale objavili aj od iných komentujúcich: “Vraj vyhrala Karin, takže ak je to takto, tak Karin gratulujem,” znie jeden, ku ktorému sa pripája aj ďalšia diváčka: “Dnes som čítala príspevok, že Farmu údajne vyhrala Karin.” Aká je pravda a či si rozprávkovú výhru odnesie naozaj blondínka z Banskej  Bystrice, sa ale dozvieme až o chvíľu.

Žeby bola Karin novou víťazkou Farmy 10?

Zdroj: YouTube │ Foto: Facebook, YouTube