21-ročná Žilinčanka Xénia Gregušová pôsobila pred vypuknutím reality šou Farma 12 ako učiteľka v tanečnej akadémii. Vo Farme X-tra s Martinom Šmahelom prezradila svoje plány do budúcnosti, ale aj to, čo si okrem finančnej výhry ako víťazka dvanástej série zo šou odniesla. 

Televízia Markíza má za sebou ukončenie dvanástej série úspešnej reality šou Farma, z ktorej vzišla v poradí tretia ženská víťazka Xénia. Aj keď diváci budú mať naďalej možnosť sledovať účinkujúcich a ich život po Farme, skrytým kamerám a súťažným stratégiám už v tomto formáte na obrazovkách odzvonilo.

Čo si zo statku víťazka odniesla, prezradila Martinovi Šmahelovi vo Farme X-tra: „Farma mi dala veľa dobrých kamarátov, verím, že naozaj sa budeme stretávať aj po Farme, nie, verím, som o tom presvedčená. Naučila som sa tam tak možno komunikovať s ľuďmi, predsa len sme tam boli rôzne povahy a myslím, že som sa naučila, ako s nimi vychádzať. Myslím si, že ma to nezmenilo, možno budem taká viacej doma aktívnejšia. Naozaj som zistila na tej Farme, že koľko vecí sa dá stihnúť za jeden deň, kdežto doma by mi ten jeden deň trval možno tak týždeň. Takže toto je také veľké pozitívum by som povedala,“ priznala skromne Xénia.

Krásna Žilinčanka po účinkovaní v reality šou Farma plánuje svoj úspech zúžitkovať predovšetkým na sociálnej sieti: „Ja sa budem snažiť nejak využiť ten nárast na Instagrame, ktorý mi vlastne prišiel a budem sa snažiť ďalej robiť to, čo som robila aj pred Farmou, teda natáčať tanečné videá, možno aj nejaké online hodiny. Možno niekedy v budúcnosti vlastné nejaké štúdio.“ Na otázku Martina Šmahela, či by finančnú výhru využila na otvorenie tanečnej školy, odpovedala jednoznačne: „Áno, určite áno,“ dodala Xénia.

Celú Farmu X-tra si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/xenia_gregusova, farma.markiza