Uplynulú jeseň spustila TV Markíza nový formát Love Island, vďaka ktorému spoznali slovenskí a českí diváci množstvo mladých a príťažlivých súťažiacich. Spomedzi všetkých si však najväčšie sympatie publika získali Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, ktorí nielenže šou vyhrali, ale dokonca sa už stihli zasnúbiť.

Nielen život, ale aj televízia píšu rôzne príbehy, pričom jeden z tých, ktorý mali možnosť sledovať aj diváci od absolútneho začiatku, je láska medzi vyšportovaným fešákom Martinom a Slovenkou Laurou. Ako krásna blondínka priznala aj pred televíznymi kamerami, pohyb je súčasťou jej života, pričom práve vďaka aktívnemu cvičeniu sa môže pýšiť fantastickou postavou.

Laura však nevyzerala vždy podľa svojich predstáv a pred fanúšikmi otvorene priznala svoj progres. Víťazku finančnej výhry vo výške 75-tisíc eur jeden zo sledovateľov požiadal, aby kvôli motivácii zverejnila svoj záber z obdobia, kedy so sebou nebola spokojná. ,,Obdobie, kedy som nebola dvakrát hrdá na to, ako vyzerám,“ napísala k snímkam, kde má o 10 kíl viac. Čo hovoríte na tú premenu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/chrebetova