Vierka Berkyová, víťazka speváckej súťaže SuperStar z roku 2007, bola od začiatku jednou z favoritiek na výhru 3. série. Po získaní titulu sa však zakrátko stratila zo sveta šoubiznisu a kamery vymenila za pokojný rodinný život a vieru v Boha. Ako sa má speváčka dnes?

Vierka Berkyová si v roku 2007 získala sympatie fanúšikov, ktorí ju v SMS finálnom hlasovaní 3. série posunuli k absolútnemu víťazstvu. Speváčka s krásnym hlasom vtedy porazila Dominiku Mirgovú, ktorá skončila druhá, hoci sa modernej hudbe venuje dodnes.

To sa však nedá povedať o Vierke, ktorá sa zo sveta šoubiznisu po pár mesiacoch vytratila a zmizla spred kamier aj očí fanúšikov. 31-ročná rodáčka z Lučenca sa medzitým vydala a založila si rodinku, pričom s manželom vychovávajú dve deti. Hudbu miluje speváčka i dnes, no jej koncerty sa nesú výlučne v náboženskom duchu.

Vierka, ktorá žije v Belfaste, sa po obrátení k Bohu venuje “uzdravujúcim mítingom” a evanjelizácii. Ako sama priznala, jej muž sa vyliečil z choroby po tom, ako sa začala intenzívne venovať modleniu a čítaniu z Biblie. Pred pár dňami pritom zavítala taktiež do Bratislavy na podobne ladený festival, ktorého sa zúčastnila aj herečka Mária Bartalos.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Vierka Berkyová dnes
Superstaristka pred dvomi rokmi

Zdroj: FB/Vierka Berkyova Beryshine │ Foto: YT/Vierka Berkyova Olahova, 20 minútovka, ČT/Uvolněte se, prosím