10. februára oznámila speváčka Patrícia Janečková svojim fanúšikom zdrvujúcu správu, a to že jej špecialisti diagnostikovali zhubný nádor. Víťazka talentovej súťaže sa však od prvého momentu nevzdáva a už dnes je pripravená na to, že o pár mesiacov podstúpi mastektómiu.

V roku 2010 očarila celé Česko i Slovensko vtedy len 12-ročná speváčka Patrícia Janečková, ktorá pred prísnou porotou predviedla operné číslo. Favoritka šou sa napokon stala aj víťazkou celého projektu, pričom v úspešnej kariére pokračuje aj naďalej. V poslednom období však musí výrazne zvoľniť pracovné tempo, nakoľko jej do života zasiahla zdrvujúca rakovina.

„Drahí priatelia, tento rok mal byť plný krásnych koncertov a divadelných predstavení. Všetko je inak. Pred pár dňami som od lekárov zistila, že ma čaká veľký boj. Rakovina bola, je a bude medzi nami, aj keď som si vždy myslela, že mladý rovná sa zdravý, nie je tomu tak. Výsledky biopsie preukázali zhubný nádor poprsia,“ napísala k čiernobielej fotografii len pred mesiacom.

Následne sa úspešná speváčka zverila do rúk najlepších odborníkov, pričom musí absolvovať aj sériu chemoterapii. Víťazka Talentmanie sa však nevzdáva a na MDŽ zverejnila šokujúci záber z nemocničného lôžka. „Dnes je Medzinárodný deň žien. Budem oslavovať trocha netradične. Buďme silné, dievčatá,“ napísala bojovníčka. Ako však dodala tento raz išlo o menší zákrok, vďaka ktorému pre ňu bude podávanie chemoterapie pohodlnejšie.

V dôsledku liečby začala Patrícia prichádzať o svoje dlhé husté vlasy, avšak potešila sa skutočnosti, že vďaka priateľom ešte stihla absolvovať fotenie. „Mám za sebou prvú chemoterapiu a mnoho ďalších vyšetrení. Čoskoro prídem o vlasy, a tak som chcela, aby vznikli ešte nejaké fotky. Vďaka mojim kamarátom a kolegom sa tak stalo,“ priznala s pozitívnym pohľadom. “Mastektómia ma čaká až po absolvovaní celej chemoterapie, takže o pol roka. Ďakujem všetkým za láskavosť a milé slová, veľmi si to vážim. Vaša Patricia,” dodáva speváčka.

Patríciu po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Patricia Janečková-oficiální profil, IG/herecsfotakem