Gyöngyi Bodisová (25) pred rokmi zahviezdila v súťaži Česko Slovensko má talent, kde získala výhru vo výške 100-tisíc eur. Dnes už ale mladá speváčka nemá z výhry ani cent a chystá veľkolepý návrat do televízie.

Gyöngyi Bodisová zdvihla zo stoličiek celé Slovensko, keď zaspievala pred porotou šou Česko Slovensko má talent Gombitovej veľký hit. Napokon celú súťaž pred rokmi vyhrala a domov si odniesla rozprávkovú výhru vo výške 100 000 €. Peniaze sa ale rozkotúľali ako voda a dnes žije tmavovláska vo veľmi skromných podmienkach, foto >>> TU <<<.

Talentovaná speváčka už dostala v živote niekoľko šancí zažiariť a rozbehnúť svoju veľkú kariéru, no doposiaľ nedokázala žiadnu z nich naplno využiť. Gyöngyi prešla rukami viacerých ľudí z brandže, no tí sa zhodujú v tom, že odmietla pomoc a výuku, ktorú by jej radi zafinancovali. Potom, ako sa definitívne stiahla do ústrania, sa jej ujal 70-ročný Vladimír, u ktorého býva dodnes. Speváčka tak prepásla aj možnosť zúčastniť sa šou Biggest Talent v Las Vegas.

Sympatická žena so smutným osudom ale tvrdí, že pre mentálnu poruchu nedokáže rozlíšiť dobro od zla a nepozná hodnotu peňazí, čo jej v živote spôsobuje mnohé komplikácie. Teraz sa však rozhodla opäť zabojovať a podľa informácii Plusky sa prihlásila do súťaže Hlas Česko Slovenska. V pripravovanej šou sa už údajne mala prebojovať cez prvotný kasting a postúpiť pred hlavnú porotu. Uvidíme, ako ďaleko sa veľkému talentu podarí dostať tentokrát a či sa rozhodne svoj úspech aj zúročiť.

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube