Koncom novembra 2022 si diváci televízie JOJ zvolili jubilejnú desiatu víťazku súťaže Česko Slovensko má talent. Tou sa stala len 16-ročná speváčka Nikola Kusendová, ktorá fanúšikov relácie oslnila jednoduchým, no zároveň éterickým vystúpením.

Sympatická speváčka Nikola Kusendová sa stala víťazkou veľkolepej šou Česko Slovensko má talent, z ktorej si odniesla výhru vo výške 40-tisíc eur. Mladá umelkyňa najnovšie potešila svojich fanúšikov, keď len pred pár dňami vydala svoj debutový singel Ľudia. Ako prezradila pre TV JOJ, skladbu napísala akoby z pohľadu motýľa, pričom ten má možnosť neustále pozorovať správanie sa ľudí.

„Ja si pesničky skladám vo svojej izbe a večer som tak rozmýšľala, že o čom by som tak mohla skladať, že o láske je pesničiek veľa. A tak mi napadlo, že ako nás ľudí vidí napríklad taký motýľ, že taký pohľad na nás. Tak som začala písať o nás, že ako sa správame, že či možno vieme, ako sa správame alebo čo robíme,” opísala prvotnú myšlienku.

Zároveň sa poďakovala za pomoc Andrejovi Hruškovi, ktorý robil aranž skladby a Dominikovi za videoklip. „Rozmýšľala som nad tým, že by to bolo strašne pekné v snehu, keďže sme to točili vo februári a sneh nikde nebol. No a v deň natáčania sme išli a strašne veľa snehu napadalo, takže to ma veľmi potešilo,” dodala víťazka ČSMT.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: IG/csmt_tvjoj, tvjoj | Video: YouTube