Diváci televízie JOJ len pred pár dňami spoznali účastníkov novej reality šou Láska na chate, v ktorej si single Slováci hľadajú partnera priamo pred kamerami. Jednou z nich je aj neprehliadnuteľná plavovláska Vlaďka, ktorej vystupovanie i názory pobúrili mnohých divákov.

Prostredníctvom novej šou Láska na chate spoznali televízni diváci zatiaľ štyroch Slovákov túžiacich po láske, ktorí pred kamerami poriadne prekvapili otvorenosťou i bleskovým preukazovaním náklonnosti. Snáď najviac však sledovateľov zaujala 23-ročná Vlaďka zo Zvolena, ktorá opakovane uviedla, že sa živí predávaním svojich nahých záberov na internetovej stránke pre dospelých.

Ako odvážna kráska prezradila, je takzvaným tvorcom obsahu, pričom je presvedčená, že ľudia ju buď milujú, alebo nenávidia. Po prvých epizódach, ktorými blondínka vyvolala vlnu kontroverzie, sa prihovorila svojim fanúšikom na sociálnej sieti, kde im odpovedala na rôzne otázky. Okrem iného priznala, že zhotovovanie intímnych záberov ju živí približne pol roka, kým na točenie videí zobrazujúcich styk by nikdy nepristúpila.

Vlaďka otvorene uviedla, že k aktuálnej práci ju prinútila situácia v období pandémie koronavírusu, kedy dostala mimoriadne nízku výplatu a nemala z čoho zaplatiť účty. Podržať v kritickom období ju mal expartner, kým známi jej odporučili tvorbu záberov, nakoľko nahota jej nerobí problém a má vyštudovaný fotografický dizajn.

„Prvý mesiac som zarobila okolo tisíc eur, aj keď udržať to a zarábať viac a viac bol najväčší problém,“ priblížila s tým, že ľudia sú pri vnímaní jej osobnosti obmedzení a zakomplexovaní. „Lebo keď žena pridá zadarmo takú fotku na Instagram, je topka, ale akonáhle majú za to platiť, už je ku…,“ čuduje sa.

Vlaďa zároveň prezradila, že sa jej pôsobenie v šou páčilo a prihlásila by sa opäť. „Úprimne, taká šialená, ako som tam, som aj naživo. Tí, čo ma poznajú vedia, že som flegmatička, ktorá je nad vecou a úprimná, takže čo na srdci, to na jazyku. Poviem hocičo, je mi to jedno.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/__rozzi____