V slovenskej politike nie je o konflikty či otvorené vojny medzi viacerými predstaviteľmi strán vôbec núdza. Kým aktuálne to vrie najmä v koalícii, pričom viacerí sa obávajú jej definitívneho rozpadu, poriadne ostré slová venoval známy poslanec svojmu opozičnému kolegovi.

Napätie, ktoré panuje medzi viacerými poslancami v slovenskej politike, v tomto období eskaluje. Medzi dlhodobých nepriateľov a kritikov patrí aj Miroslav Žiak z SaS a Ľuboš Blaha zo Smeru. Len nedávno sa mal pritom Blaha vyjadriť na adresu koaličného politika ako o živočíšnom druhu bez mozgu.

Akurát poslanca SaS Žiaka poprosíme neposielať do Leopoldova, ale rovno do zoo. Ľudia majú právo spoznávať živočíšny druh, ktorý dokáže fungovať bez akejkoľvek prítomnosti mozgu,” uviedol smerák, za čo si od Žiaka vyslúžil civilnú žalobu. Poslanec SaS ale na svojom profile sociálnej siete zdieľal taktiež poriadne ostré slová.

Keď ti nakladá drvivá väčšina Slovenska a tebe to vôbec nevadí. Keď tebou opovrhujú všetci ľavičiari a teba to teší. Keď o tebe s opovrhnutím rozprávajú kolegovia z vedeckej sféry, tak ty sa na tom ukájaš,” narážal na Blahove problémy s inštitúcou SAV. Následne ale v rétorike pritvrdil, keď uviedol, že Blaha má doma zbierku “kvázi-erotických kníh s podtónom sado maso pre ženy. “Normálne mi vybehlo, ako priviazaného Lubena v čiernom latexe jeho šéf bičuje. ,,Zlý, skazený Lubeno!”,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Miroslav Žiak │ Foto: YT/Pravda, FB/Miroslav Žiak