Rozvod Lucie Vondráčkovej (38) a Tomáša Plekance (35) vrcholí a spisy advokátov sú nekompromisné. Potom, ako sa do médii dostali vyjadrenia Plekancovej advokátky, sa rozhodla urobiť rovnaký krok aj Vondráčková, ktorá prezradila i šokujúci postup v prípade manžela a tenistky Šafařovej.

Rozvod speváčky a hokejistu naberá na obrátkach a dvojica sa pripravuje na vojnu o peniaze aj starostlivosť o synov. Na povrch už vyplávali viaceré súkromné informácie a kým Lucia mala vo vzťahu trpieť pre manželovu lakomosť, Tomáš prezradil, že manželka zas vôbec nevarila a musel jej platiť chyžné aj opatrovateľky. Napriek tomu prišla Lucia nedávno so šokujúcim vyznaním lásky Tomášovi, ktoré zrejme nik nečakal.

Tým sa ale prekvapivé informácie zo súkromia dvojice neskončili. Najnovšie vyplávalo na povrch aj to, že Plekanec si mal do domu, kde ešte donedávna žil s Vondráčkovou ako rodina, nasťahovať milenku Šafařovú. Zo slov Luciinho právnika Machálka je zrejmé, že jeho nová priateľka sa stretáva aj s Vondráčkovej synmi: “Otec vída deti pravidelne, nie len cez sobotu a nedeľu, ako tvrdila jeho pani advokátka, ale aj počas týždňa, podľa toho, ako má čas. Musím upozorniť na to, že Lucie Vondráčková vychádza svojmu manželovi pri styku s deťmi maximálne v ústrety a umožňuje tento styk podľa časových možností jej manžela, aj keď vie, že v ich ešte spoločnom dome je nasťahovaná slečna Šafářová, čo je pre ňu ľudsky veľmi ťažké a tiež predčasné vo vzťahu k malým deťom,” prezrádza pre český Blesk.

Speváčka tak musí prežrieť manželovu milenku v ich bývalom dome s vedomím, že tejto novej a náročnej situácii sú nútené čeliť aj ich malé deti. Zároveň sa obhajuje voči tvrdeniam, že by chcela z manžela rozvodom v Kanade vyžmýkať všetky peniaze: “Nie je pravda, že by požadovala čokoľvek z manželovho majetku. Bol to naopak návrh jej kanadskej právnej zástupkyne Marie Battaglia, že je nutné, aby sa držala quebeckých tabuliek o vyrovnaní vo všetkých smeroch,” upresňuje Machálek so slovami, že vyššiu sumu si nezapýtala Vondráčková, ale jej kanadská právnička Battagli, ktorá vychádza z prísneho práva, ktoré takéto odškodnenie umožňuje každej žene, ktorá sa sedem rokov starala o domácnosť a deti.

Prípravy na rozvod odhaľujú nepríjemnosti zo súkromia dvojice

Plekanec si mal Šafařovú nasťahovať domov

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook, Instagram