Očakávaná módna prehliadka v obchodnom dome sa skončila tragédiou. Kto má na svedomí ďalšiu šokujúcu vraždu v úspešnom dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám? Je to Anton Holubec?

Na pompéznu módnu prehliadku dorazili všetci, čo v Bratislave niečo znamenajú. Krásne modely podčiarkli očarujúce modelky a spokojnosť bola na všetkých stranách. Rodina Kučerovcov na čele s mamou Editou odchádzali z obchodného domu s veľkou hrdosťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

V závere utorkovej časti však diváci ostali v šoku pri pohľade na dámu ležiacu v kaluži krvi. Aby drámy nebolo málo, v jej prítomnosti bol nemilosrdný zákerák Anton Holubec so zakrvavenými rukami, ktorý má na svedomí už nejedno ľudské nešťastie. Mohol by spomínanú ženu zabiť práve on? Diváci si to nemyslia, v komentároch na Instagrame hádžu vinu na niekoho úplne iného.

,,Básnik Valérian podľa mňa,” napísala svoj tip jedna zo sledovateliek. ,,Vrah bude určite Valérian. Toto by bolo moc prvoplánové,” myslí si iná. ,,Ja si tiež myslím, že buď on alebo Holubec. Len Holubec by to bolo moc okaté, na Valériana by to nik nepovedal,” znie ďalšia z viacerých reakcií prikláňajúcich sa k tomu, že za ďalšou tragédiou v seriáli Dunaj, k vašim službám by mohol stáť mladý umelec.

Holubec

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial