Vulgárna Slovenka Alex pritvrdila: NESLUŠNÝ návrh pre Kollára, TOTO jeho bývalky nepredýchajú!

Dátum:

Bratislavčanka Alex Wortex (27) sa do povedomia Slovákov zapísala pred pár dňami, keď sa objavila na Bratislavských módnych dňoch zjavila v neobvykle vulgárnom oblečení, z ktorého jej trčal medzi nohami poriadny „prales“. Jej kreácia sa ale zapáčila Borisovi Kollárovi (53) a teraz mu odvážna dievčina posiela neslušný návrh. 

Alex Wortex je na svojom profile Instagramu poriadne aktívna a za svoje telo sa rozhodne nehanbí. To dokázala aj na nedávnych Bratislavských módnych dňoch, kam dorazila v outfite, ktorý všetkým prítomným vyrazil dych. Slečna, ktorá sa ku svojmu štýlu dopracovala počas pobytu v Anglicku, sa napokon odfotila s politikom Borisom Kollárom a jeho dcérami.

Práve multioteckovi sa ale odvážna Slovenka, ktorá sa nehanbí za svoje prirodzené ochlpenie, poriadne zapáčila a okomentoval ju so slovami, že je tu konečne niekto, kto sa nehanbí ukázať, ako ho príroda stvorila. Alex pred pár hodinami prijala pozvanie aj do pravidelnej relácie TBT s Matúšom Krnčokom, kde porozprávala o svojom živote, no každého zaujala najmä jedna veta.

Pri zmienke o šialených veciach, ktoré urobila, prezradila, že má zoznam 13 vecí, ktoré si chce počas života splniť: „Bolo tam napríklad aj to, že som chcela byť s Mojsejovcami vo vile, a mala som tam aj to, že som chcela byť Borisova ďalšia matka,“ vyhlásila sebavedome a dodala, že odvtedy sa náhodne stretli vo večierke, kde ju Kollár dokonca poprosil o spoločnú fotku. Odvtedy sa stretli už len na spomínanej módnej akcii, no provokatérka sa svojho sna nevzdáva. Na otázku, či ešte nie je „v tom“, odpovedala veľavravne: „Zatiaľ nie som v tom, zatiaľ.“

A čo na to hovorí Boris? Ten sa zatiaľ podľa informácii portálu Pluska k celej veci nevyjadruje, no ktovie? Šanca, že sa práve Alex môže stať jeho ďalšou matkou č. 10, nie je úplne mizivá. Len sa nie sme istí, ako by na takýto exces zareagovali všetky Borisove bývalky, ktoré sa k politikovi hrdo hlásia.

Zdroj │ Foto: pluska.sk, YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...