Podnikateľ a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár (53) neprestáva udivovať. Hoci bol známy svojím vyberaným vkusom na ženy, tentokrát šokuje. Učarovať mu mala táto vychudnutá modelka s vulgárnym prejavom.

Boris Kollár mal za svoj život množstvo mileniek a vždy sa rád obklopoval peknými ženami. Naposledy prekvapil románikom s Barborou Balúchovou, ktorá dnes vychováva jeho syna, no šepkalo sa aj o tehotenstve bývalej Barbory Bátorovej, hoci otcom dieťaťa je napokon niekto iný. Dnes zavíta do spoločnosti rád aj v sprievode svojich starších dcér, ktoré sú na každej akcii jeho ozdobou. Na Bratislavských módnych dňoch sa rovnako ukázal po boku Sašky a Ester, ktoré politikovi rastú do krásy, no niečím predsa len udivil všetkých naokolo.

Multiotecka totiž zaujala známa blogerka Alex, ktorá šokovala všetkých prítomných hneď po príchode. Na spoločenskú akciu totiž dorazila vo viac ako nevhodnom outfite a z čipkovaného body s podväzkami jej z rozkroku vykúkala poriadna džungľa, foto >>> TU <<<. Blogerka sa aj na sociálnej sieti prezentuje viac ako vulgárnymi zábermi či videami, no Boris mladú Slovenku podľa informácii Plusky doslova obdivoval.

Počas večera sa v sprievode svojich elegantných dcér neváhal so sporo odetou modelkou aj odfotiť a údajne celý zjav extrémne chudej dievčiny s výstredným oblečením okomentoval so slovami, že prišiel konečne niekto, kto sa nehanbí ukázať tak, ako ho príroda stvorila. Žeby nám Boris starol a s vekom sa mu výrazne menil vkus na ženy?

Blogerka Alex nemá problém s prírodným ochlpením ani verejnou nahotou

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook