Andrea Karnasová (44) je od uplynulého leta šťastne vydatou pani. Svojho manžela Roberta ale na verejnosti príliš neukazuje a tajomstvom bolo aj to, ako vyzerala na svadbe krásna nevesta. To je dnes však už len minulosťou – páni, to sú ale krásne šaty!

Andrea Karnasová, ktorá zahviezdila v seriáli Panelák či ako nezameniteľný hlas Moniky Gellerovej zo seriálu Priatelia, prežíva mimoriadne šťastné obdobie. Po rozvode s bývalým manželom Ladislavom Hrušovským, s ktorým má dcéru Lujzu, ostávala ryšavka dlhšie obdobie sama.

Pred vyše dvoma rokmi ale začala randiť s výrazne mladším partnerom Robertom. S novým priateľom sa ale herečka dlho skrývala a nik netušil, že vzťah pomaly prerastá do čohosi vážneho. V lete 2018 sa Andrea napokon rozhodla povedať mu svoje „áno“ a z dvojice je dnes už manželský pár.

Aj keď zábery zo svadby videli doposiaľ len najbližší, herečka sa konečne rozhodla podeliť o krásny deň aj s fanúšikmi. Na snímke TV Joj predviedla Andrea nádherné svadobné šaty, ktoré ju zdobili v deň D. Jednoduchý strih so zahaleným dekoltom oživila čipka na golieri, rukávoch či sukňovej časti. Wow, presvedčte sa sami, foto >>> TU <<<.

Andrea Karnasová začala randiť s mladším Robertom
V lete sa stali po tajnej svadbe manželmi

Zdroj: Tv Joj │ Foto: Instagram, TV Joj