Karin Dvořáková, ktorá pred pár hodinami vypadla tesne pred bránami superfinále, stratila nervy a pred celým Slovenskom naložila jednému z farmárov. Jej odkaz znel jasne: „Neklam ľudí!“

Karin sa napriek ležérnemu prístupu k práci na statku prebojovala až do semifinále a o jej vypadnutí napokon rozhodla posledná disciplína, v ktorej prehrala s Petrom Harezníkom. V žmýkaní vody do sklenného valca sa blondínka ocitla v nevýhode, keďže si zranila ruku pri kresaní ohňa, pričom Peter s prehľadom zvíťazil a zaručil si tak postup do finále spolu s Dominikom Porubským a Milanom Vysokaiom.

Vypadnutá farmárka sa ale poriadne rozohnila na svojom Instagrame, hoci dôvodom jej hnevu nebol koniec v hre, ale čosi celkom iné. Ibi Maiga ju so svojimi oficiálnymi vyjadreniami na jej adresu vytočil natoľko, že sa rozhodla zareagovať: „Ibinko, prosím ťa, daj mi pokoj, prestaň ma riešiť v bulvári a daj pokoj ľuďom. Vyprosím si, že ideš ideš takto verejne klamať ľudí. Nikdy som sa neožrala na farme, nikdy som sa nemaľovala celý deň!!! Trápne, úbohé, pod úroveň,“ odkazuje Ibimu blondínka.

Ibi, ktorý mal ku koncu konflikt s viacerými farmármi, najmä vďaka svojmu neustálemu vyspevovaniu rovnakej melódie, si tak najnovšie zavaril aj u tejto semifinalistky, pričom jej zrejme bude mať čo vysvetľovať. Voči Karin sa pritom ohradila aj vypadnutá Renáta, ktorá s ňou bola najprv kamarátka, no napokon ju podľa vlastných slov zamrzelo, že nechali blondínku zájsť v hre až tak ďaleko a nenašiel sa nik, kto by ju vyradil už skôr. Karin však súťaž definitívne opustila a o pár hodín sa rozhodne o absolútnom víťazovi.

Karin zotrela Ibiho so slovami, aby prestal klamať ľudí

Zdroj | Foto: Instagram, Facebook