Na obrazovky slovenskej televízie Markíza a českej televízie Nova sa už čoskoro vráti obľúbená spevácka súťaž Hlas Česko Slovenska. Do červených kresiel tentokrát zasadnú takmer absolútne nové tváre, pričom už teraz je jasné, že sa rozhodne máte na čo tešiť! 

Projekt Hlas Česko Slovenska sa opäť vracia na obrazovky a diváci sa už teraz môžu tešiť na poriadnu zábavu. Výkony spevákov budú hodnotiť koučovia v štyroch kreslách, ktorí si svojich favoritov zoberú do tímov, kde s nimi budú ďalej pracovať.

Na verejnosť sa už dostala informácia, že porotcami sa stanú český spevák Vojta Dyk (39) a do otáčacieho kresla zasadne aj speváčka Jana Kirschner (39). Následne prijali lukratívnu ponuku líder kapely Kabát, Pepa Vojtek a raper Kali. Otáznym sa tak nakoniec stalo iba miesto moderátora.

V minulosti sprevádzal hudobnou šou ostrieľaný český spíker Leoš Mareš, pričom zmena nastáva aj na tomto poste. Televízie Markíza a Nova sa rozhodli pre menej opozeranú tvár a Mareša tak “vyšachovala“ speváčka Tereza Kerndlová, ktorá je v susedných Čechách veľkou hviezdou.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram/terezakerndlova, Instagram/leosmares