Prvýkrát v porote! V šou Hlas Česko Slovenska sa objaví veľký fešák!

Dátum:

Po novom roku chystá televízia Markíza v spolupráci s Novou spustiť ďalší veľký projekt a po Superstar, Farme či Tvoja tvár znie povedome sa na obrazovky vracia formát „The Voice“. Hlas Česko Slovenska začína pomaly odhaľovať prvé mená, pričom do poroty si ako absolútny „nováčik“ zasadne jeden z najväčších fešákov domáceho šoubiznisu!

Šou Hlas Česko Slovenska už vyprodukovala nejednu veľkú hviezdu, pričom k tým najznámejším rozhodne patrí speváčka SIMA Hegerová, ktorá v týchto dňoch vydáva svoj nový singel s raperom Kalim. V obľúbenej šou sa v porote objavujú prevažne tie isté mená, pričom doposiaľ o osudoch súťažiacich rozhodovali Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins, Marta Jandová, Majk Spirit či Rytmus.

V najbližšej sérii, do ktorej sa prihlásil aj poštár Lacko zo Superstar či Gyöngyi Bodišová z Talentu, sa však v kresle porotcov objaví úplne nová tvár, a to spevák Vojta Dyk. Obľúbená tvár českej hudobnej scény sa preslávila najmä pôsobením v kapele Nightwork, kde spieval spolu s Jakobom Prachařom, pričom dnes sa venuje predovšetkým vlastným projektom. Po štyroch rokoch, odkedy bola naposledy šou na televíznych obrazovkách, sa tak majú diváci rozhodne na čo tešiť!

Foto: Nova.cz, Instagram/vojtechdyk_bsideband

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...