Aj Robert Fico, niekdajší premiér Slovenskej republiky, bol kedysi dieťaťom. Líder strany Smer zverejnil na sociálnej sieti fotografiu z čias, kedy bol malým chlapcom. Tak tu ho zaručene nespoznáte!

Robert Fico zastával počas politickej kariéry takmer všetky najvýznamnejšie posty. Okrem toho, že je roky lídrom strany Smer, bol aj premiérom krajiny. Nikdy sa mu však nepodarilo stať sa prezidentom či šéfom Ústavného súdu. Nedávno navyše zverejnil zvláštne predvolebné video s deťmi, ktoré “si požičal” od izraelského premiéra, hoci v ich krajine bolo napokon zakázané.

Aj keď si dnes pri jeho mene každý predstaví oblek, kravatu a mikrofóny, aj Fico bol kedysi dieťaťom. Na sociálnej sieti zverejnil expremiér fotku z čias, keď bol celkom malý chlapec. K záberu pridal aj pár vianočných slov a vyjadril radosť z toho, že detstvo prežil na dedine.

Odvtedy však prešlo veľa času a politik sa, veru, poriadne zmenil. No tak schválne. Kto by pri pohľade na chlapca s plnými perami a nesmelým pohľadom na fotke nižšie spoznal súčasného predsedu Smeru Roberta Fica?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Robert Fico