Expremiérovi sa po poslednom zverejnenom videu zrejme podaril poriadny trapas. Snímka, na ktorej sa prihovára deťom v škôlke alias slovenským politikom, totiž nie je celkom originálna. V roku 2015 vyrobil takmer totožné video aj izraelský premiér.

Robert Fico zverejnil pred pár hodinami veľmi netradičné predvolebné video, v ktorom sa prihovára deťom v materskej škôlke. Tie ale stvárňujú politikov opozičného spektra, ktoré predseda strany Smer – SD rodičovsky napomína a karhá.

Hoci priznáva, že podobné video bolo použité v zahraničí, detaily nezmienil. Je však jasné, že ide o predvolebné video izraelského premiéra Benjamina Netanjahu z roku 2015. Ten použil celkom rovnaký motív s deťmi v škôlke, ktoré tak isto karhá.

Čo by však stálo za zmienku je aj to, že volebná komisia v Izraeli podľa TimesOfIsrael uviedla, že video porušuje pravidlá kampane, keďže v ňom vystupujú mladistvé osoby pod 15 rokov. Video napokon zakázali a strana vtedajšieho premiéra ho musela stiahnuť. Aj pod Ficovým videom sa objavilo niekoľko komentárov ľudí, ktorým sa nepáči, že sa politického boja zúčastňujú škôlkári.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=-agF4Dk8Iws&feature=emb_title

Zdroj: timesofisrael.com │ Foto: YouTube/מתחזקים באהבה, Facebook/Robert Fico