Fanúšikov najznámejšieho slovenského YouTubera Daniela „Goga“ Štraucha čakal poriadny šok. Stalo sa tak po tom, čo zverejnil zábery z nemocnice s úprimným vysvetlením ohľadom jeho zdravotného stavu.

Slovenský YouTuber Daniel Štrauch len nedávno zaplavil médiá ohľadom informácie o jeho rozchodoch s influencerkou Luciou Hruškovou a následne i českou herečkou Annou Kadeřávkovou. 

Neprešla dlhá doba a hviezda sociálnych sietí opäť šokuje. „Zdravie je to najdôležitejšie,“ vyznal sa pod záberom, kde ho môžeme vidieť ležať na sále pod dohľadom lekárov. Neskôr svoj stav i poriadne vysvetlil.

„Bol som len na mini pidi zákroku výberu podkožných lipómov,“ ukľudnil svojich fanúšikov. Nález uzlíkov v podkoží z tukového tkaniva, ktoré sa postupom času hromadí medzi kožou a svalom, mu však otvorilo oči natoľko, že si mladík z Bratislavy uvedomil dôležitosť zdravia.

Ten čas strávený v operačných sálach vzbudí myšlienky, čo keby to bolo niečo vážnejšie. Pripomenulo mi to dlhodobú hospitalizáciu, keď som bol mladší. Vážme si, čo máme a rešpekt doktorom, vyznal sa krátko po zákroku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/gogomantv, YouTube