Šoubiznis patrí odvážnym a kreatívnym ľuďom, ktorí si plnia svoje detské sny. Ako sa najskôr zdalo, herec Oliver Oswald k nim patrí tiež, pričom fanúšikov len pred pár dňami presviedčal, že sa mieni konečne vydať na hip-hopovú dráhu, po čom túžil už ako malý chlapec. Ako to napokon dopadlo?

19-ročná hviezda seriálu Oteckovia prekvapila iba pred pár dňami všetkých svojich priaznivcov na sociálnej sieti. Oliver Oswald totiž avizoval, že už onedlho vydá svoj debutový album Bolo to super. “Pýtate sa prečo? Lebo to bol moj detský sen, o ktorom som nikdy veľmi nehovoril. Skôr som sa za to hanbil. Ale teraz cítim, že je ten správny čas urobiť krok vpred a pevne verím, že v tom budete so mnou a podporíte ma. Robim to pre vás!” napísal herec na Instagrame k fotke a videu, na ktorom podpisuje CD-čka.

Ako sa neskôr ukázalo, Oliver bol síce mimoriadne presvedčivý a vyslúžil si aj množstvo posmeškov či kritiky, no v celom prípade šlo iba o stávku s Tomym Kottym. V internetovej relácii Automat totiž bývalý farmár, a zároveň moderátor vymyslel na seriálového Lukyho kontroverznú úlohu, pričom ten bez okolkov priznal, že absolútne nedokáže spievať či rapovať. Text aj hudbu vytvorila partia doslova na kolene za pomoci okoloidúcich ľudí a z krátkej spolupráce vyšiel zábavný singel, ktorý má za pár dní viac ako 100-tisíc vzhliadnutí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Priebeh nahrávania skladby

Zdroj: YouTube, IG/Oteckovia.markiza