Na statku sa vzťahy po príchode nových farmárov poriadne zamiešali a hlavným aktérom aktuálnej napätej situácie je nevinne pôsobiaca kráska Lívia Chvostíková (21). Svojím výrokom si dokázala proti sebe poštvať celú Farmu…

Na Farme sa znova začína zmrákať a vzťahy medzi súťažiacimi sú napäté. Dôvodom je novo vzniknutá zamilovaná dvojica Michal Gajdošech a mladá Lívia. Tŕňom v oku farmárov však nie je ich veľká láska, ktorú si prejavujú už aj verejne, ale konanie farmárky týždňa. Tá totiž začína poriadne vystrkovať rožky.

Kým Michal, ktorého podozrievali z ohovárania, narovinu prišiel za Dominikom a konanie poza chrbát spoluhráča vyvrátil, Lívia si svojím správaním vyrába stále viac protivníkov. Už teraz ju mnohí podozrievajú z toho, že náklonnosť Michala využíva v prospech hry,  no to, čo urobila najnovšie, ich pobúrilo na maximum.

Lívia sa totiž začína motať aj okolo ženatého Milana Vysokaia, ktorá už viackrát vyhlásil, že sa na Farme môže na ženy len pozerať, keďže je šťastne zadaný. Tieto slová ale zrejme mladej promotérke z Považskej Bystrice nič nehovoria a kvôli výhre je ochotná urobiť aj nemožné. Pri hojdaní na farmárskom dvore sa totiž neváhala posadiť Milanovi priamo do lona a voziť sa na hojdačke spolu s ním. Toto konanie sa vonkoncom nepáčilo Karin: „To bolo trápne. Všetci jej hovorili, že Milan má doma ženu, ktorú miluje, len tá krava to nechápe. Neznášam ju. Určite jej poviem do ksichtu, čo si o nej myslím, že je to pi*a,“ rozhorčuje sa.

Správanie Lívie sa ale nepozdáva ani ostatným farmárom a Renáta vyzradila vetu, ktorú započula z úst cieľavedomej farmárky týždňa: „Ona sa vyjadrila tak, že si omotá okolo prsta všetkých chlapov a že všetci chlapi ju budú chrániť,“ šokuje odvážnymi plánmi dievčiny. Na to zareagoval aj nahnevaný Peter, ktorý to Lívii natrel do tretice: „Nech sa to dievča zobudí! Nenatrafila ešte asi na chlapa. Má neskutočnú guráž dievča. Ani krásna nie je a v hlave má nas*até,“ dodáva na záver. Líviina odvážna taktika tak zrejme bude mať na statku ďalšiu dohru.

Farmárka týždňa si chce ochočiť všetkých chlapov
Lívia sa neváhala posadiť do lona zadaného Milana
Doplatí zaľúbený Michal na svoje city k Lívii?

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube, Facebook