Aj na konci siedmeho kola so špeciálnou porotkyňou Zuzanou Fialovou musel z hry opäť niekto vypadnúť. V tanečnej šou Let’s Dance sme poslednýkrát videli tancovať obľúbeného redaktora Jána Tribula s tanečnou partnerkou Natáliou Glosíkovou. V závere sa s nimi ostávajúci súťažiaci krásne rozlúčili.

Napriek tomu, že Ján Tribula nebol označovaný za favorita a netajil sa tým, že tanec preňho predstavuje veľký boj, dotiahol to až do siedmeho kola. Janka diváci milovali a svojimi sms hlasmi ho doteraz vždy podržali. Tentokrát to ale na postup, bohužiaľ, nestačilo.

Miláčik Let’s Dance dal ďakovnú reč už po svojom prvom tanci – dynamickom paso doble. Akoby cítil, že ďalší týždeň na parkete stáť nebude. Druhá prišla v úplnom závere, kedy moderátor Viktor Vincze vyhlásil, že zo súťaže vypadáva práve on.

Všetci prítomní v Inchebe a diváci pri obrazovkách si mohli opäť vypočuť dojímavé slová, no to, čo už v televízii odvysielané nebolo, je Jankova rozlúčka s ostatnými tanečníkmi. Po tom, čo redaktora pánske osadenstvo zodvihlo do vzduchu a točilo ho na rukách, mu všetci zaspievali Nesnáším loučení od Michala Davida. Krátke video zverejnila TV Markíza na svojom Instagrame.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial