Čas plynie neuveriteľne rýchlo a pred nami je už siedme kolo tanečnej šou Let’s Dance. Kto si tentokrát zasadne na miesto špeciálneho porotcu a bude spolu s Adelou Vinczeovou, Tatianou Drexler a Jánom Ďurovčíkom hodnotiť výkony súťažiacich?

Facundo Arana, Petra Polnišová, Nela Pocisková či naposledy Vladimír Kobielsky. Aj tieto osobnosti si už predchádzajúce kolá vyskúšali, aké je to byť v koži porotcu. Tentokrát si na štvrtú stoličku zasadne vôbec prvá kráľovná tanečného parketu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Je tomu už neuveriteľných 18 rokov, čo TV Markíza odvysielala prvú sériu Let’s Dance. V tom čase skončilo víťazstvo v rukách herečky Zuzany Fialovej, ktorej súpermi boli napríklad návrhár Fero Mikloško, televízny ženích z Nevesty pre milionára Ján Novotný, jeho nasledovník Juraj Bača či spevák Tomáš Bezdeda. Štvrtou porotkyňou ďalšieho kola sa tak stane práve Zuzka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Fialová (@zuzana_fialova_official)

„Na Let’s Dance mám len pekné, krásne a ešte krajšie spomienky. Som zvedavá a mám v úmysle si to absolútne užiť z tejto čestnej, nesúťažnej pozície. To je taká ,Nedeľa za odmenu‘,“ uviedla pre Markiza.sk jedna z najznámejších slovenských umelkýň, ktorá rolu porotkyne absolvovala už aj v minulosti a dokonca i moderovanie 3. série.

Jána Ďurovčika brala sanitka! Čo sa porotcovi Let’s Dance stalo?

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial