Boris Kollár (52) len nedávno oslávil 17-te narodeniny jeho dcéry Alexandry a už sa musí zrejme začať obávať nápadníkov. Kedysi malá Saška je už totiž takmer dospelá a najnovšie nafotila poriadne odvážne zábery hore bez!

Boris Kollár sa musí obracať, keďže sa striedavo stará o svojich desať detí, ktoré má s deviatimi rôznymi mamičkami. Jeho dcéra Alexandra pritom nedávno oslávila 17 rokov a politik ju už pravidelne bráva na spoločenské akcie, na ktoré sa vždy vystrojí ako dáma. Boris ale musel zrejme ostať v miernom šoku, keď zistil, že Saška má už ďaleko od malého dievčatka.

Odvážna dievčina, ktorá sa na sociálnych sieťach rada ukazuje v plavkách, sa sama odhodlala na poriadne odvážne zábery. Na svojom Instagrame sa postarala o rozruch, keď sa nafotila len v nohaviciach a hore bez! Aj keď je pohľadná blondínka otočená chrbtom a prsia si zakrýva rukou, na jednom zábere predsa len odhalila o čosi viac, foto >>> TU <<<.

Je otázne, ako na túto novinku zareagoval multiotecko, ktorý sa netají láskou k ženám.V tomto prípade ale ide o jeho vlastnú dcéru a tu sa mu odvážnosť vôbec nemusí páčiť. Boris ale zrejme nepatrí k suchopárnym otcom a Alexandre plne dôveruje. Dôkazom je aj jeho fotka s kontroverznou Alex Vortex, kde zapózovala aj jeho dcéra, pričom Boris nezabudol zdôrazniť sympatie k zvláštnej slečne s odhaleným ochlpením medzi nohami.

Boris s Alexandrou nedávno oslávil jej 17. narodeniny
Teraz Saška poriadne prekvapila
Na svojom Instagram sa ukázala hore bez

Zdroj | Foto: Instagram