Aj keď ju na svetových mólach poznajú už dlhé roky, Alexandra Gachulincová sa dostala pod kožu Slovákov len nedávno. Potom, čo jej dala televízia Markíza priestor v piatej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, si ju podchytila opäť a už onedlho sa objaví na obrazovkách! Tentokrát však v úplne novom svetle.

Už v nedeľu 16. februára odštartuje na obrazovkách televízie Markíza a Nova 6. ročník hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa okrem nových talentov môžete tešiť i na obmenenú porotu. Ďalšia zmena nastáva i vo vysielaní, nakoľko produkcia sa rozhodla staviť na celkom novú webovú talkšou Superstar X-tra.

Tou bude divákov sprevádzať topmodelka Saša Gachulincová, ktorú si diváci len prednedávnom zamilovali v šou Tvoja tvár znie povedome. Spontánna a energická kráska sa tu bude venovať najväčším zaujímavostiam s atraktívnymi hosťami, pričom výnimkou nebude ani exkluzívny obsah.

Veľmi sa teším, že som dostala príležitosť moderovať projekt SuperStar X-Tra, ktorý bude plný zaujímavých informácií, hostí a bonusových materiálov,“ prezradila pre Markízu kráska, pre ktorú pôjde o prvú moderátorskú skúsenosť.

Ako dodala PR manažérka Alexandra Hrušková, Saša zaujala produkciu i divákov svojou pozitívnou energiou, spontánnosťou i zmyslom pre humor. Jej prvým hosťom sa už túto nedeľu stane Oliver Oswald zo seriálu Oteckovia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/sashagachul