A je to tu, Česko a Slovensko budú opäť hľadať svoju Superstar! Šiesty ročník medzinárodnej súťaže, ktorému predchádzali tri série výhradne domácej verzie, sa dostane na televízne obrazovky už začiatkom roka 2020.

Televízia Markíza v spolupráci s českou Novou spojili svoje sily, aby už v prvej polovici roka 2020 priniesli svetu novú Superstar. Kým nedočkaví fanúšikovia spoznajú čerstvých spevákov až začiatkom januára, produkcia už zverejnila mená nových porotcov obľúbenej šou.

Ku katovi Paľovi Haberovi, tvári celého projektu, si vôbec po prvýkrát zasadne obľúbený hudobník Marián Čekovský. Trojicu mužskej časti poroty prekvapivo doplní moderátor rádia Europa 2 Leoš Mareš, pričom sekundovať mu bude pre Slovákov neznáma, no v Čechách obľúbená herečka Patricie Pagáčová. Prvou zásadnou zmenou v súťaži bude počet porotcov, pričom tentokrát bude nádejných spevákov súdiť celkovo päť tvárí domáceho šoubiznisu. Poslednou členkou zostavy sa tak stane bývalá Superstaristka Monika Bagárová, čo ocenilo množstvo fanúšikov krásnej speváčky.

“Ponuka účinkovať v porote SuperStar vo mne vyvolala zmiešané pocity. Prekvapila ma, potešila ma, vystrašila ma pocitom zodpovednosti, naštartovala ma, donútila ma bilancovať. Uvedomila som si, že je to už desať rokov odkedy som si touto súťažou sama prešla. Preto mám rešpekt pred všetkými ľuďmi, ktorí sa púšťajú touto cestou a tiež cítim zodpovednosť a rešpekt voči štábu, ktorý program tvorí. Hlavne však cítim obrovskú radosť a nadšenie z toho, že spolu s kolegami budeme mať spoločný cieľ – pomôcť nájsť nové mladé spevácke talenty, a to všetko v atmosfére kultivovanej zábavy na profesionálnej úrovni,” uviedla pre portál Markiza.sk Monika, jedna z najväčších hviezd, ktorá vzišla práve z talentovej súťaže.

Šou, vďaka ktorej sa preslávili Celeste Buckingham, Emma Drobná, Adam Ďurica, Lukáš Adamec, Tereza Mašková, Martina Schindlerová či Dominika Mirgová odštartuje na obrazovkách Markízy už začiatkom roka 2020. Okrem zviditeľnenia sa, nových skúseností a speváckeho napredovania sa víťaz šou môže tešiť na výhru vo výške 75 000 €. Tak čo, kto sa stane novou Superstar?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/superstarcs, tvmarkizaofficial