Reality šou Farma 14 postupuje každým dňom do veľkolepého finále, pričom v hre je stále posledných osem súťažiacich. Po poslednom dueli, kedy sa proti sebe postavili Natália Lenártová a Alexandra Mináriková, zvolila vypadnutá farmárka novú hlavu statku, za ktorou hneď prišla aj vytúžená návšteva!

Kým Giuliana Santi patrila v prvých týždňoch vysielania reality šou Farma k najkontroverznejším súťažiacim, postupom času skrotla a získala si sympatie divákov. 19-ročná študentka má však za sebou viacero nepríjemných prešľapov, z ktorých si ale ťažkú hlavu nerobí a s nadhľadom postupuje v relácii aj do predposledného týždňa.

Hneď v jeho úvode zavítala na statok vzácna návšteva, pričom v štyroch hosťoch spoznala práve čiernovláska svojich rodinných príslušníkov. Nadšená Giuliana tak mohla po dlhých mesiacoch odlúčenia objať svoju mamu Zuzanu, tetu Vierku, Katku a jej partnera Franka.

Farmárka absolútne neskrývala svoje nadšenie a najbližším poukazovala zákutia statku, taktiež sa zúčastnili zabíjačky barana. Alex s Dagmar zhodnotili, že Giuliana s mamou sa absolútne nepodobajú, avšak považujú ju za mimoriadne milú a krásnu. Rovnaký názor zdieľali aj ostatní farmári, ktorí zhodnotili, že návšteva Bratislavčanky na nich zapôsobila absolútne pozitívne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, VOYO