Uplynulá sobota patrila na obrazovkách TV Markíza farmárskemu duelu, kde sa do arény proti sebe postavili dve najväčšie rivalky aktuálneho ročníka. Sily si tento raz zmerali Natália Lenártová a Alexandra Mináriková, pričom úspešnejšia bola práve mladšia majiteľka salónu pre psov.

Ako to už býva zvykom, vypadnutá hráčka sa následne objavila ako hostka vo Farme X-tra po boku Tomyho Kottyho, kým v prípade Natálie šlo už o druhú návštevu štúdia. V úvode s úsmevom priznala, že najviac sa tešila na fenku Šišku, no podľa všetkého aj na moderátora, ktorému priniesla prekvapivý darček. Tomy si totiž so smiechom prebral vybíjané kožené chrániče na bra*avky, ktoré sa podľa blondínky dokonale hodia k jeho neprehliadnuteľným outfitom.

Dvojica následne začala hodnotiť duel, kde sa podľa slov Natálie správala Alex otrasne, čomu predchádzala výmena názorov na statku. „Už to bolo fakt tak veľa a taká nálož, že mala som pocit, že vyskočím asi spoza toho stola a otrieskam jej hlavu o stôl, ale myslím si, že som to opäť kráľovsky ustála,“ prezradila pred kamerami. Po zhodnotení duelu sa vrátili aj k odchodu fitness trénerky z Farmy, kedy sa postavila čelom k súťažiacim a otvorene im povedala o ich faloši zachytenej v televízii.

Na zásadný moment, kedy sa Alex ospravedlnila vypadnutej farmárke, upozornil Tomy, na čo blondínka okamžite zareagovala: „Ako som povedala, neverím jej toto ospravedlnenie, proste nemá štyri roky alebo pätnásť, že som teraz kvôli tomu, že mám 15 rokov a pubertu, tak matke som niečo šplechla do ksichtu, ty hlúpa matka, napríklad. Aj keď som to tak nevzala, tak to by som svojej dcére zožrala. Ale dospelému človeku? Šak snáď sa vie ovládať, snáď vie, čo môže povedať a čo nemôže povedať. Proste je mi to jedno,“ zhodnotila Natália s tým, že podľa nej išlo jej sokyni len o to, ako sa na ňu budú dívať ľudia.

Dvojica vo Farme Xtra neopomenula ani faloš po návrate športovkyne na statok, pričom ako zhodnotila, sklamalo ju správanie sa viacerých súperov. Nakoľko sa však ešte určite stretnú vo finále súťaže, ktoré prebehne 17. decembra, už teraz vie, že komunikovať nebude s Muffy, Alex, Viktóriou a Minhom. Natália taktiež prezradila svoj tip na víťaza, ktorým je Filip, pričom výhru by okrem neho dopriala aj Giuliane a Šimonovi. A čo chystá exfarmárka pre svojich fanúšikov dnes? Na výzvu fanúšikov momentálne píše knihu 30 dní diéty s Naty, ktorá bude sprievodcom toho, ako začať formovať svoju postavu, kým vyjsť by mala ešte pred Vianocami.

Celú epizódu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk