Spočiatku nevinná zábavka dvoch dievčat skončila takmer katastrofálne. Po hre totiž putovali mladé ženy priamo do nemocnice, keďže ich trápili bolesti a ich moč mal hnedú farbu.

Spočiatku nevinná zábavka dvoch mladých dievčat sa mohla skončiť doslova tragédiou. Čínska tínedžerka Xiao (19) sa rozprávala cez videohovor so svojou kamarátkou, keď sa presunuli k téme výdrž. Jedna sa začala vyťahovať pred druhou, že vydrží viac, a tak sa dievčatá rozhodli porovnať si svoje výkony v drepovaní.

Nevinný cvik mal určiť, ktoré z dievčat je “lepšie”, no keďže sa ani jedna nechcela vzdať a priznať porážku, drepovanie trvalo niekoľko hodín, až kým sa pri 1 000 drepoch nezhodli na remíze. Svoj hovor vtedy podľa informácii Chinapress ukončili a išli spať. Prekvapenie prišlo na druhý deň ráno, keď Xiao zistila, že ju strašne bolí noha a na WC s prekvapením odhalila, že jej moč má hnedú farbu.

Vybrala sa tak do nemocnice, kde jej diagnostikovali rabdomyolýzu, čo je poškodenie priečne pruhovaných svalov, ktoré sa v dôsledku úmrtia pri veľkom zaťažení uvoľnia do krvi. Táto komplikácia môže skončiť aj zlyhaním obličiek či smrťou. Xiao napokon zistila, že rovnako dopadla aj jej kamarátka. Dievčatá ale, našťastie, vyviazli zo svojej hlúposti bez následkov, pričom im na jednotke intenzívnej starostlivosti podávali do žily množstvo tekutín, aby moč zriedili. Podobnú súťaž už snáď nikdy nezopakujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: chinapress.com │ Foto: Twitter, YouTube/Daily Mail