Zákerný plán zamestnanca: Pokúsil sa šéfa infikovať COVID-19, aby…!

Dátum:

Ľudia sa absolútne zbláznili! Potvrdzuje to najnovší prípad, ktorý preletel celým svetom. Je totiž viac ako zrejmé, že pandemické ochorenie COVID-19 môže v nesprávnych rukách spôsobiť zdravotné komplikácie, dokonca až smrť mnohých ľudí. 

K šokujúcemu incidentu došlo v Turecku, pričom majiteľ autosalónu Ibrahim Unverdi je spoločne s manželkou momentálne pod policajnou ochranou. Jeho verný zamestnanec, ktorý pre neho pracoval viac ako tri roky, ho zradil na plnej čiare. ,,Ráno v deň incidentu som mu volal ohľadom predaja auta. Keď som dokončil predaj, poprosil som ho, aby peniaze zaniesol do mojej kancelárie. Veril som mu natoľko, že mal aj kľúč od môjho trezoru,“ vysvetlil na sociálnej sieti.

Jeho pracovník však peniaze ukradol a svojmu šéfovi oznámil, že ich musel vrátiť ľuďom, ktorým bol dlžný. Situáciu chcel konzultovať a napokon mal pokorne prísť za Ibrahimom s cieľom celú vec vyriešiť. Do nápoja, ktorý priniesol, mu však mal dať sliny nakazeného pacienta, aby ho infikoval smrtiacim vírusom. Majiteľ autosalónu našťastie ponúknutý nápoj nevypil a jeho zamestnanec utiekol, keď si odbehol na toaletu.

O pár dní neskôr prišla tureckému podnikateľovi správa v znení: ,,Nepodarilo sa mi zabiť ťa vírusom, nabudúce ti teda strelím do hlavy.“ Zlodej je obvinený z pokusu o vraždu a polícia po ňom zahájila pátranie. Muži zákona už našli nakazeného pacienta, ktorý predal svoje sliny za takmer 60 eur a zrejme bude taktiež čeliť vážnemu obvineniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Ibrahim ukazuje výhražné správy od svojho zamestnanca

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...