Obľúbená kapela Desmod je na domácej hudobnej scéne úžasných 24 rokov, pričom sa stále teší vernej základni fanúšikov. Zo skupiny je rozhodne najznámejším členom práve spevák Mário “Kuly“ Kollár, ktorého najnovšie vyjadrenia šokovali nielen jeho priaznivcov, ale aj kolegov.

Frontman kapely Desmod je nielen talentovaným spevákom, ale aj fantastickým zabávačom, vďaka čomu je súčasťou mnohých relácií na televíznych obrazovkách. Tvorba nových piesní a koncertovanie je však naďalej jeho prioritou, aspoň to tak bolo doteraz.

Desmoďáci totiž pred pár dňami zverejnili nový videoklip k piesni Môj svet, pričom 48-ročný umelec ju opísal zarážajúcim vyjadrením. „Môj svet. O svete hudby, v ktorom žijeme, tešíme sa aj zúrime, v ktorom sa striedajú úspechy a pády, kamarátstva, spolupráce, prajnosť so závisťou, ale vďaka ktorému sme našli neskutočne veľa fanúšikov, spriaznených duší a naše životné lásky. Vďaka nim sme mohli stále spievať a hrať. A to všetko sa práve skončilo. Ja vám sám za seba neskutočne ďakujem,“ napísal na sociálnej sieti.

Jeho slová zarazili manažéra skupiny, samotných členov i fanúšikov. Kuly sa následne rozhodol vysvetliť, že jeho prejav bol spôsobený opatreniami počas pandémie koronavírusu. Všetko v súvislosti s koncertovaním je tak neisté, čo potvrdzujú koncerty naplánované v Skalitom a na Kysuciach.

Dvojnásobný otec totiž považuje za najlepšie, aby si dala kapela pauzu počas mimoriadnych opatrení. ,,Mali sme živú diskusiu, kto je za a kto proti. A dal som status, lebo som to považoval už za uzavretú vec. No v tom zase došlo, že hygienik povolil Skalité atď. Nekonečné motanice, odklady, hrania-nehrania,“ vysvetlil Kollár pre cas.sk, ktorý sa ako cukrovkár bojí ochorenia COVID-19.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/DESmod, Mário Kollár, IQ TAXI-oficiálna stránka | Video: Streamable.com