Na Farme 12 sa opäť dejú veci! Farmári si zvolili najkrajší spomedzi všetkých párikov, v ktorých súťažiaci posledné dni fungovali. Tým pripravila Evelyn krásne prekvapenie, počas ktorého došlo k nečakaným zásnubám. Sympaťák dokonca pokľakol pred svojou farmárskou polovičkou.

Súťažiaci v reality šou Farma fungovali v posledných dňoch v pároch. Kým niektorí neboli zo svojich partnerov príliš šťastní, ďalší si nažívanie so svojou polovičkou doslova užívali. Medzi takých nepochybne patrila aj Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. Práve sympatická mladá dvojica si vyslúžila od ostatných titul najkrajší pár.

Evelyn, ktorá priznala psychické problémy a užívanie silných liekov, si pre párik pripravila odmenu v podobe romantického rande so sektom. Xénia a Lukáš tak strávili spoločne večer pod hviezdami na streche domčeka farmára týždňa.

Lukáš si pre krásnu blondínku pripravil aj poriadne nečakané prekvapenie. Odrazu totiž pokľakol a vytiahol prsteň z hrnčiarskej hliny. Nič netušiacu Xéniu požiadal o ruku a spýtal sa jej, či s ním bude až do konca svojho farmárskeho života. Mladá tanečníčka okamžite súhlasila, a tak sa zrejme dočkáme aj farmárskej svadby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza