Ivana Gáborík (36) sa len pred dvoma mesiacmi stala dvojnásobnou mamičkou, keď manželovi Mariánovi (40) porodila rozkošnú dcérku Leiu. Krásna tanečnica sa pritom len pred okamihom fanúšikom zdôverila, že ju trápia zdravotné problémy.

Potom, čo Ivana priviedla koncom mája na svet k dvojročnej dcérke Belle malú sestričku, si už rodinka stihla užiť prvú spoločnú dovolenku v Chorvátsku. Aj keď krásna tanečnica na prvý pohľad disponovala priam fantastickou postavou, ženám prostredníctvom sociálnej siete odkázala, že každé telo potrebuje po pôrode svoj čas, pričom v plavkách sa cíti dobre, keď ich previaže šatkou či oversized košeľou.

S odstupom času však Ivana priznala, že ju od pôrodu trápia isté problémy: „Včera som si dala záväzok, že každý deň si nájdem aspoň 15-20 minút na cvičenie, ktoré bude zamerané na diastázu. Na rehabilitácii s fyzioterapeutkou sme prešli rôzne cvičenia a ich správne technické prevedenie. Pokiaľ sa mi bruško neupraví, tak sa chcem vyhnúť iným cvičeniam so závažím, aby sa mi diastáza nezhoršila.“ S manželkou hokejistu Mariána Gáboríka sa okamžite stotožnilo veľké množstvo mamičiek, pričom aj ony bojujú s rovnakými ťažkosťami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iversanns