Známa speváčka momentálne prežíva to najhoršie, čo sa matke vôbec môže stať. Pred pár hodinami na sociálnej sieti oznámila, že prišla o svojho milovaného syna, ktorý mal ešte celý život pred sebou.

Americká speváčka a textárka Melissa Etheridge prišla o svojho 21-ročného syna Becketta, ktorý sa predávkoval. V posledných rokoch bojoval s ťažkou závislosťou od drog, ktorá sa mu napokon stala osudnou.

58-ročná speváčka mu však nepriamo otvorila dvere do tohto temného sveta. V minulosti jej totiž bola diagnostikovaná rakovina prsníka, v dôsledku ktorej zvykla fajčiť marihuanu. K tomuto zvyku prekvapivo viedla aj dve najstaršie deti, vrátane Becketta. ,,Moja rodina a všetky moje štyri deti rozumejú kanabisu. Nazývajú ho liek,“ vyhlásila známa blondínka.

Mladíkovi zrejme mäkké drogy nestačili, v dôsledku čoho sa dostal na samé dno. Melissa sa k smrti syna vyjadrila aj na sociálnej sieti. „Dnes som sa zaradila medzi tisíce rodín, ktoré stratili svojich milovaných kvôli závislosti na opoidoch. Môj syn Beckett, ktorý mal iba 21 rokov, nezvládol svoj boj zo závislosťou a dnes jej podľahol. Trápime sa nad tým, čo ešte sme mohli urobiť, aby sme ho zachránili, ale nakoniec vieme, že teraz už aspoň necíti bolesť,“ napísala zdrvená matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Beckett so staršou sestrou Bailey

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: Twitter, FB/Beckett Cypheridge, Pixabay