Česká polícia pátrala od utorkovej noci po malej, len 6-ročnej Dianke, ktorá sa stratila v regióne Zlatých Hôr. Dievčatko sa im síce podarilo nájsť, no prišli s mimoriadne smutnou správou.

V noci z utorka na stredu sa pustil pátrací tím a kynológovia spolu s hasičmi a dobrovoľníkmi do hľadania nezvestnej Dianky. Šesťročné dievčatko z Česka zmizlo v regióne Zlatých Hôr a nikto z príbuzných netušil, kde sa mohlo podieť.

Pred chvíľou sa síce dievča podarilo vypátrať, no, bohužiaľ, bez známok života: “Policajtom a hasičom pomáhalo veľké množstvo dobrovoľníkov z radov miestnych obyvateľov. V ranných hodinách bola pátracia akcia ukončená nálezom hľadanej dievčiny bez známok života,” uviedla pre Blesk hovorkyňa polície Tereza Neubauerová.

Záhadné okolnosti jej úmrtia sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania, a tak sa k detailom prípadu aj s ohľadom na rodinu zatiaľ hovorkyňa nevyjadrovala. Nateraz nie je jasné, či šlo v prípade Dianky o nešťastnú náhodu alebo trestný čin. Príbuzným vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/HAKA – Cielené pátranie po osobách