V nedeľu (23. apríla) si diváci TV Markíza mohli vychutnať už ôsme kolo tanečnej šou Let’s Dance, kde súťažiaci predviedli výkony, ktoré vyrážali dych. Aj tento raz však musel reláciu opustiť jeden z párov, kým tesne pred semifinále vypadol sympaťák Richard Autner s Dominikou Roškovou.

Jeden z najväčších fešákov domáceho šoubiznisu už neraz potvrdil, že je multitalentovaným umelcom. Okrem herectva sa Richard aktívne venuje aj hudbe, fotografovaniu či starostlivosti o kone. Aj keď pred odštartovaním šou tvrdil, že tanec absolútne nie je jeho doménou a z castingu do muzikálu ho vyhodil aj samotný Ján Ďurovčík, na parkete napokon predvádzal fantastické výkony. Urastený a potetovaný krásavec si tak rýchlo získal predovšetkým ženské publikum, avšak on už dámu svojho srdca našiel dávnejšie.

Práve pôvabná Lujza prišla svojho partnera podporiť aj uplynulú nedeľu do Incheby, pričom v rozhovore pre Markízu priznala, že verdikt divákov a poroty nečakala. Richard bol totiž jej favoritom od prvého kola, kým v posledných dňoch prežíval ťažké obdobie. “Riško má za sebou naozaj veľmi náročné dni, kedy aj skúša novú hru v divadle. Každý jeden večer ten človek hral trojhodinové predstavenia a do toho trénoval tieto dva naozaj ťažké tance, takže ja ho obdivujem aj naďalej a mala som zimomriavky pri obidvoch tancoch,” uviedla sympatická brunetka.

Richarda s Lujzou môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/richardautner, tvmarkizaofficial