Boris Kollár je na roztrhanie. Krátko po kontroverznom rozhovore s Filipom Sulíkom mladším uzrela svetlo sveta ďalšia mimoriadne zaujímavá debata. Tú mali pod palcom chalani Oski a Svetozár v ich podcaste SNAMI. Multiotecka sa pýtali naozaj na čokoľvek.

Hneď v úvode rozhovoru Boris Kollár spomenul Emu Ferusovú, ktorú mohli diváci šou Bez servítky sledovať minulý týždeň na obrazovkách TV Joj. Pred parlamentnými voľbami malo byť Pimpinočke ponúknutých 40-tisíc eur za to, že šéfa strany Sme rodina zdiskredituje. O všetkom politikovi povedala s tým, že si mala následne od neho vypýtať peniaze. Tie jej exmilenec nedal, a tak sa údajne dohodla so Zoroslavom Kollárom.

Pomer s Emou Boris nepoprel a opísal, ako to medzi nimi vlastne začalo. ,,Potrebovala zase pomôcť. Nemala, kde bývať, nemala čo jesť,” šokoval známy multiotecko.

,,Čo si myslíte, že ako to funguje? To je len navoňaná bída. To vidíte len, jak sa hrajú, jak dávajú tie storíčka. Si zoberte, že to je len jeden vymyslený život. Keby ste vedeli, ako tieto naše slovenské celebrity žijú, v úvodzovkách tieto influencerky podobného rangu, ako je Pimpa, tak by ste zaplakali. Tak by ste boli šťastní, aký máte vy krásny život,” pokračoval bývalý predseda parlamentu.

Nechutné priznania: Boris Kollár šokoval počtom žien v posteli!

Na otázku, aké to s Pimpou bolo, odpovedal Boris veľmi diplomaticky. ,,Gentleman si užíva, gentleman mlčí, áno? Takže nepôjdem do týchto podrobností,” reagoval. ,,Však ona nemala na chleba a zrazu má nejaké autíčko, zrazu má oblečenie, zrazu môže chodiť na dovolenky,” uviedol Kollár, ktorý priznal, že jej dával pravidelne peniaze. ,,Čo si myslíte, že prečo ma oslovila? Klasická zlatokopka,” skonštatoval známy podnikateľ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/pimpinockaa