Svetoznáma speváčka, ktorá na pódiách stále patrí k žiadaným hviezdam, prezradila fanúšikom na sociálnej sieti zlé správy. Svoje avizované koncerty musela presunúť až na budúci rok, pričom niektoré bola nútená aj zrušiť. Dôvodom majú byť jej pretrvávajúce zdravotné problémy. 

Skvelá speváčka Celine Dion sa drží na šoubizovom výslní už celé desaťročia a jej popularita neutícha ani s pribúdajúcim vekom. Kanadská hviezda si pritom v poslednom období prešla krutými životnými skúškami osudu, keď prišla o milovaného manžela, taktiež aj brata, otca či naposledy o svoju mamu.

Celine však aj naďalej miluje spievanie a na tento rok mala naplánované turné Courage, ktoré zahŕňalo šnúru koncertov po celom svete. Ako však prezradila v smutnom videu všetkým fanúšikom, niektoré koncerty musí zrušiť, kým iné presunúť až na budúci rok 2023.

Za vážnym rozhodnutím stoja zdravotné problémy, keďže speváčku trápia už istú dobu silné svalové kŕče. “Je mi veľmi ľúto, že musím ešte raz zmeniť plány pre turné po Európe. Najprv sme museli presunúť koncerty kvôli pandémii, a teraz sú to moje zdravotné problémy,” prihovorila sa svojim priaznivcom. “Dobrou správou je, že sa mi už darí o čosi lepšie. Ide to veľmi pomaly a je to pre mňa veľmi frustrujúce. Liečim sa u mojich doktorov a beriem lieky, no stále mávam kŕče,” dodáva so slovami, že zlepšovanie nastáva pomalšie ako čakala. Napriek tomu sa však nevie dočkať, kedy sa opäť postaví na javiská a zaspieva svoje najväčšie hity.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Twitter, IG/celinedion, YT/Entertainment Tonight