V piatok (24. júna) odvysielala TV JOJ poslednú epizódu relácie Bez servítky aktuálnej sezóny, pričom na nové časti sa diváci môžu tešiť opäť od septembra. Jednou z najvýraznejších súťažiacich tohto mesiaca bola zaiste mladá predavačka oblečenia Lucia, ktorá Slovákov zaujala nielen svojim vystupovaním, ale aj vzhľadom.

Ešte predtým, ako obľúbenú šou Bez servítky vystriedalo na obrazovkách Joj-ky české Prostřeno, diváci mali možnosť spoznať poslednú päticu súťažiacich pred letnými prázdninami. Jednou z tých, čo divákov zaujali najviac, bola bezprostredná blondínka Lucia Forró, ktorá sa pred kamery postavila jemne vytuningovaná.

26-ročná mamička 9-ročného Tomáša Júliusa a 6-ročnej Mii Sofie ukončila kulinársky týždeň so slušným hodnotením, pričom celkovo sa umiestnila na druhej priečke. Okrem menu či programu však Lucia divákov zaujala aj výraznými perami a ďalšími úpravami, ku ktorým sa odhodlala tesne po účinkovaní v šou. Okrem toho, že si podľa vlastných slov nechala rozpustiť kyselinu v ústach, peroxidovú blond farbu vlasov nahradila tmavým odtieňom. Spoznali by ste ju aj dnes?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/lucyd_luu, FB/Lucy Forró, TV JOJ, streamable.com