Je to iba pár hodín, čo sme vás informovali o kurióznom prípade, ktorým sa momentálne zaoberá Policajný zbor i ministerstvo vnútra. Policajt Tomáš S. totiž nečakane zmizol a s ním aj 100-tisíc eur. V prípade došlo k posunu, keďže záhadný muž zákona sa už našiel. Kde je však poriadny balík peňazí?

Dopravný policajt z Okresného dopravného inšpektorátu minulý týždeň záhadne zmizol. Spolu s Tomášom S. však zmizlo aj 100-tisíc eur, ktoré mal spoločne so svojimi kolegami vyzbierať na pokutách. Telefón mal vypnutý a rodinu vôbec nekontaktoval.

Jeho nadriadený už pracuje na návrhu na jeho prepustenie zo služobného pomeru. Prípadom sa taktiež zaoberá aj Úrad inšpekčnej služby ministerstva vnútra. 40-ročný policajt však šokoval kolegov i svojich blízkych. V utorok (13. decembra) sa totiž sám prihlásil na policajnej stanici. Momentálne sa má nachádzať v predbežnej väzbe.

Stále ostáva otázkou, čo spravil so sumou viac ako 100-tisíc eur, ktoré mal počas zmiznutia pri sebe. „Objavili sa informácie, že ich mohol prehrať v automatoch alebo ich investoval do domu, ktorý stavia v obci pri Banskej Bystrici,“ uviedol blízky zdroj pre cas.sk. Je však zrejmé, že Tomáš bude pravdepodobne po desiatich rokoch prepustený zo služby, a taktiež bude čeliť trestnému stíhaniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Polícia SR, IG/policiaslovakia