Známa česká herečka, ktorá má nemenej slávnu dcéru, prežíva krátko pred Vianocami hektické chvíle. Ako prezradila fanúšikom na sociálnej sieti, v utorok mala mať na svojom aute nepríjemnú nehodu. Vďaka zasneženej vozovke skončilo jej vozidlo podľa vlastných slov „rozsekané“.

Veronika Žilková aktuálne prežíva ťažké chvíle. Česká herečka, ktorá si prechádza rozvodom, kým jej dcéra Agáta je tehotná s Jaromírom Soukupom, mala autonehodu. So smutnou správou sa podelila v stredu s fanúšikmi na sociálnej sieti.

Ako uviedla, jej Toyota je podľa vlastných slov „rozsekaná“ po snehovej nádielke v Prahe. Hoci umelkyňa nechcela uvádzať podrobnosti, prezradila, že ona je na rozdiel od vozidla v poriadku. „Ja vám to teda poviem. Ja som jednoducho včera rozsekala svoje auto. Jednoducho sneh, Praha. Našťastie, som nažive a nikomu sa nič nestalo,“ prišla s pozitívnym záverom.

A aj keď by sa momentálne chcela naplno venovať vianočným prípravám či starostlivosti o vnúčatá a mamu, osud to zariadil inak. „Tešila som sa na to, že budem mať voľno, a zatiaľ budem lietať po opravovniach,“ sťažuje sa. Radosť jej však môže robiť fakt, že sa už onedlho opäť stane babkou, ako aj prítomnosť nového priateľa Josefa Holomáča, exčlena rockovej kapely Argema. Nepríjemnú nehodu mal aj slovenský spevák známej kapely, ktorý skončil v nemocnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikazilkovazilkova │ Foto: RTVS