Známa súťažiaca z Farmy, kde sa proti sebe postavil východ a západ, sa do povedomia divákov zapísala viacerými momentmi. Jedným z nich bol aj fakt, že zbalila samotného producenta reality šou. Ako však priznáva, po dvoch rokoch je ich láske koniec.

Na Farme, kde proti sebe pred dvoma rokmi zabojoval východ a západ, predstavila Markíza divákom viaceré výrazné tváre. Medzi také nepochybne patrila aj Romana Košťálová. Tmavovláska s podrezaným jazykom napokon všetkých prekvapila, keď v roku 2020 zbalila samotného producenta Farmy Matúša Polakoviča.

So šéfom reality šou pritom pred Romanou krátky čas randila aj exmoderátorka Farmy a komička Evelyn. Hrdličky vtedy svorne priznali, že si spolu rozumejú a majú sa radi, foto >>> TU <<<. A hoci sa zdalo, že dvojica spolu aj naďalej tvorí šťastný pár, opak je pravdou. Šarm odhalil, že Romana a Matúš už nie sú spolu.

Zdroj z okolia páriku uviedol, že sa mali rozísť ešte v lete, krátko pred spustením 14. série Farmy, pričom situácia nebola ľahká ani pred jedného z nich. Romana po oslovení napokon rovnako objasnila, aká je pravda: “Áno, s Matúšom už nie sme spolu od augusta… Náš vzťah nefungoval už dlhšiu dobu. Bolo to hlavne kvôli práci a že sme jeden na druhého nemali čas. Vzdialili sme sa jeden druhému,” priznáva. Vo vzťahu sa podľa jej slov navyše objavil aj niekto tretí: “Áno, bol. Ale za to dávam vinu nám obom,” poznamenala so smútkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk│ Foto: IG/romii_y, Televízia Markíza