Známa bývalá farmárka a fitnesska priviedla minulý rok na svet krásnu a zdravú dcérku. Po Novom roku ju však čaká operácia, ktorá prebehne už o niekoľko dní. Slovenská kráska má totiž prsné implantáty a jeden zo silikónov jej v tichosti praskol bez toho, aby si to všimla. 

Exfarmárka a fitnesska Lucia Mokráňová (30) sa aktuálne teší zo svojej rodinky. Minulý rok priviedla na svet krásnu dcérku Tali, bez ktorej si svoj život už nevie predstaviť. Usmiatu blondínku ale momentálne trápia zdravotné problémy a čaká ju operácia.

Lucia má totiž prsné implantáty a ako prezradila pre portál Markiza.sk, jeden zo silikónov jej v tichosti praskol.Pýtali sa ma, či nemám bolesti a prečo som neprišla skôr, lebo je to veľmi nebezpečné,“ uviedla kráska, ktorá však nič zvláštne nespozorovala.

Napokon ju lekár poslal na vyšetrenie do Brna, kde potvrdili nutnosť reoperácie. Už 19. januára si tak musí Lucia ľahnúť pod nôž, kým dcérku bude strážiť jej mama spolu s farmárkiným priateľom Martinom. “Bude to náročné, pretože nebudem s Talinkou,” povzdychla si. Všetkým ženám so silikónmi zároveň odkázala, aby neodkladali svoje pravidelné prehliadky, aj keď nepociťujú žiadne bolesti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: IG/luciamokranova