Bývalá moderátorka verejnoprávnej televízie RTVS sa už pred rokmi stiahla z obrazoviek po nepríjemnom incidente. Aktuálne sa tmavovláska venuje podnikaniu, no rozhodla sa aj pre zmenu na svojej tvári. Na najnovších záberoch na sociálnej sieti predviedla celkom nový nos.

Kristína Kormúthová pracovala v minulosti ako moderátorka RTVS v obľúbenej relácii Góly, body, sekundy. Všetko sa však zmenilo vo chvíli, keď tmavovláska zverejnila v roku 2014 na sociálnej sieti status s rasistickým tónom, po ktorom prišlo z vedenia televízie rozviazanie zmluvy.

Kráska sa už pred slovenské kamery nevrátila, hoci chvíľu pracovala pre českú Novu, a namiesto toho sa začala venovať podnikaniu. Dnes je úspešná v oblasti predaja personalizovaných tenisiek i oblečenia. Svoj Instagram zásobuje pravidelne krásnymi fotkami, na ktorých je vždy dokonale upravená a fanúšikov ohuruje výraznými outfitmi.

Najnovšie sa ale Kristína pochválila celkom inou novinkou. Zdá sa, že nebola spokojná so svojím profilom tváre a nechala si upraviť nos. Nešlo pritom o plastickú operáciu, ale len o nechirurgické tvarovanie. Z výsledku, pri ktorom jej odstránili drobný hrbolček, je exmoderátorka nadšená: “Nikdy predtým som sa nefotila zboku. Zato teraz si tie roky vynahrádzam,” zverejnila pri zábere.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

PREDTÝM

TERAZ

Zdroj │ Foto: IG/kristina_kormuthova, RTVS