Známa farmárka, ktorá sa zviditeľnila počas 12. série reality šou, prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Tmavovláska, ktorá bojovala o výhru v sérii Mesto vs. Dedina, totiž vyšla s kožou na trh a ukázala sa bez filtrov či príkras, pričom odhalila aj celulitídu a strie.

Aktuálne panuje vo svete sociálnych sietí trend dokonalosti, kedy sa dievčatá predbiehajú v oslnivých záberoch postavy či bezchybnej tváre. Mnohé neváhajú pri vidine zisku a popularity ľahnúť pod nôž plastického chirurga, kým zábery ešte neraz vylepšujú pomocou umelých filtrov.

Tento dokonalý obraz sa však medzi inými rozhodla nabúrať aj bývalá účastníčka Farmy Beata Rusnáková. Tmavovláska s plnšími tvarmi začala pred časom makať na svojom novom a zdravšom tele, v dôsledku čoho zmenila jedálniček a s kalóriami bojuje aj prostredníctvom cvičenia. Výsledky sú viditeľné a Bejba sa po roku driny pýši skvelým výzorom.

Influencerka, ktorá začiatkom roka prekonala Covid, však zároveň odhalila, že strie či celulitída sú prirodzenou súčasťou ženských tiel. Sama na nových záberoch predviedla, že ani jej telo nie je bez chybičiek, foto >>> TU <<< a >>> TU <<<. K záberom prihodila aj veľavravné komentáre: “Celulitídu máme všetky. Buď viac, alebo menej. No je to súčasť nášho tela,” podotkla Bea. Exfarmárka priznala, že hoci hľadala spôsob, ako sa strií zbaviť, napokon si na svoje telo zvykla a prijala sa takú, aká je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/bejba99, Televízia Markíza