Eva Schwardy sa do povedomia divákov zapísala počas drsnej reality šou Farma. Z tej napokon po početných nezhodách s ostatnými súťažiacimi odišla. 49-ročná vedkyňa však v minulosti preukázala svoje vedomosti v RTVS súťaži, pričom tentokrát si to namierila do TV JOJ.

Vedkyňa Eva sa prihlásila do 14. série vidieckej reality šou Farma, z ktorej však napokon musela po mnohých konfliktoch s ostatnými súťažiacimi odísť. 49-ročná rodáčka z Košíc s odstupom času svoj pobyt na Farme trpko oľutovala a priznala, že produkcia jej sľubovala celkom iné podmienky.

Diváci však môžu Evu s nadpriemerným IQ poznať aj z minulosti, keď v RTVS súťaži Duel opakovane bodovala a zaradila sa spolu so Slavom Hlásnym medzi najúspešnejších účastníkov. Biologička sa po malej pauze rozhodla znova skúsiť šťastie a prihlásila sa do súťaže televízie JOJ s názvom Riskuj.

V novej epizóde si zmerala sily s ďalšími dvomi súpermi. Exfarmárka si počínala celkom obstojne, a hoci sa počas súťaže dostala svojimi odpoveďami do mínusových hodnôt, neskôr na jej konte svietila taktiež tisícka. Evu ale položila na kolená finálna otázka, ktorá jej nesadla. Po nesprávnej odpovedi prehrala a na displeji ostalo svietiť len 10 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia Markíza, RTVS, Televízia JOJ