Hollywoodska známa tvár poriadne šokovala nielen svojich fanúšikov, ale aj celý svet. Zoe Saldana totižto na svojom Instagrame prezradila, že sa z nej prednedávnom stala trojnásobná matka a k prvorodeným dvojičkám pribudol ďalší chlapček.

Zoe Saldana si počas svojej hereckej kariéry zahrala v mnohých snímkach, no predovšetkým je známa z filmov ako Star Trek, Avatar či Strážcovia Galaxie, v ktorých si zahrala jednu z hlavných úloh. Čokoládovej kráske sa nedarí len v práci, ale aj v súkromnom živote. So svojim manželom Marcom, ktorý je talianskym umelcom, má dve krásne dvojčatá. Chlapci menom Bowie a Cy sa narodili v roku 2014 a tento rok sa dočkali súrodenca.

Marco Perego a Zoe Saldana

K rozkošným bratom sa pridal ďalší chlapec, ktorý dostal meno Zen. Zoe túto informáciu prezradila prostredníctvom svojho Instagramu, na ktorom napísala, že sa s manželom cítia požehnaní ďalším prírastkom. Na mieste je však otázka, či 38-ročná herečka svoje tehotenstvo utajila pred celým svetom alebo manželia zvolili alternatívnu metódu a dali si svoje tretie dieťa vynosiť náhradnou matkou. Každopádne, novopečení rodičia nemôžu byť šťastnejší!

Bowie, Cy a najmenší prírastok Zen

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, depositphotos.com