Obľúbená kráska zo známeho seriálu poriadne šokovala verejnosť aj skalných fanúšikov. Len 12 dní po svadbe potvrdila, že išli so svojím novomanželom od seba a dávajú si kvôli kríze pauzu.

Pobrežná kráska Pamela Anderson z legendárneho seriálu Baywatch sa len pred necelými dvomi týždňami tajne vydala za filmového magnáta a producenta Jona Petersa (74). Len 12 dní po svadbe však prišiel obrovský šok.

Päťkrát vydatá herečka, ktorá bola presvedčená, že našla konečne lásku svojho života, ohlásila nečakaný rozchod. “Boli by sme veľmi vďační za vašu podporu, keďže si nechávame nejaký čas pre seba, aby sme si ujasnili, čo chceme od života a od seba navzájom. Život je cesta a láska je proces,” uviedla blondínka pre The Hollywood Reporter.

Dvojica tak prepadla kríze aj napriek tomu, že Jon sa s Pamelou pozná a sníva o nej celých 30 rokov: “Spoločne sme sa rozhodli dať oficiálny dokument o manželstve bokom s nádejou na ďalší proces. Ďakujeme za rešpektovanie nášho súkromia,” dodala. Samotný Jon na nečakaný zvrat vzťahu nereagoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter, YouTube/Us Weekly